Световният №2 Рафаел Надал даде само два гейма на представителя

...

Експресно начало за Рафаел Надал в Калифорния

Световният №2 Рафаел Надал даде единствено два гейма на представителя на домакините Джаред Доналдсън в първия си мач на шампионата " Мастърс " 1000 в Индиън Уелс, Калифорния. Испанецът имаше потребност единствено от 73 минути с цел да се наложи с 6-1, 6-1.

" Матадора " направи общо 5 пробива и ще играе на 1/16-финал с аржентинеца Диего Шварцман, отстранил испанеца Роберто Карбайес Баена по сходен метод след 6-3, 6-1.

Надеждата на домакините Джон Иснър смачка младия австралиец Алексей Попирин и му даде единствено 26 точки за крайното 6-0, 6-2. Иснър ще срещне последния подложен №32 Гуидо Пея (Аржентина).

№10 Марин Чилич (Хърватия) победи сърбина Душан Лайович с 6-3, 6-4 и ще се изправи против канадеца Денис Шаповалов, отстранил Стив Джонсън (САЩ) с 6-3, 6-4. /topsport.bg
Източник: dnesplus.bg