Светкавица надви Локомотив (Русе) с 2:0 в Търговище. Двубоят е

...

Светкавица подчини Локо накрая

Светкавица надделя Локомотив (Русе) с 2:0 в Търговище. Двубоят е от третия кръг на Североизточната Трета лига. Домакините измъкнаха трите точки в последните минути. Те владееха самодейността от самото начало. Капитанът им Станислав Иванов имаше няколко благоприятни условия да открие резултата през първото полувреме. Той тресна гредата в 27-ата минута. Гостите заложиха на центрирания.
 В Светкавица: Вдигнахме летвата В Светкавица: Вдигнахме летвата
След почивката търговищкият отбор натисна съществено. Футболистите на двата тима обаче се изнервиха от решенията на съдията. В 81-ата минута вратаря на „ железничарите “ Александър Ангелов напусна терена с травма. Течеше 85-ата минута, когато влезлия като запаса Десислав Дяков стреля, вратаря на Локомотив мазета, само че връхлитащия Севастиан Георгиев откри резултата.
 Локо (Русе) окуражен да бие в Търговище Локо (Русе) окуражен да бие в Търговище
 В даденото от рефера продължение Мартин Янакиев излъга двата и озовал се очи в очи с вратаря, го преодоля за окончателното 2:0.