Сватбата на внучката на Елизабет II ще струва два милиона

...
Сватбата на внучката на Елизабет II ще струва два милиона
Коментари Харесай

Сватбата на внучката на Елизабет II ще струва два милиона

Сватбата на внучката на Елизабет II ще коства два милиона
Датата на сватбата на принцеса Юджийн наближава (12 октомври) и в медиите към този момент се спекулира с приблизителната сума за обилния празник, на който са поканени 850 посетители.

Според медиите сватбата на внучката на кралица Елизабет II ще коства съвсем 2 милиона паунда. В тях се включва и възнаграждението на прочут оперен реализатор, поканен да пее на събитието.

Младоженецът и булката ще дойдат в катедралата с отворена карета и по тази причина са планувани и съществени разноски за защита. С чоп ще бъдат определени 1 200 души, които ще могат да участват в покрайнините на катедралата "Свети Георги", с цел да видят онлайн гостите и младоженците. Сред поканените на церемонията са Ед Шийран, Роби Уилямс, Джордж и Амал Клуни.

В съпоставяне с тази женитба сумата, изхарчена за сватбата на Меган и Хари, която също беше в катедралата "Свети Георги", наподобява "скромна" - половин милион паунда. А гостите бяха по-малко от 250.

Принцесата на Йорк, Юджийн е щерка на принц Андрю - трето дете на кралица Елизабет II и принц Филип, т.е. тя е първа братовчедка на принц Хари и принц Уилям.
 Принцесата на Йорк е щерка на принц Андрю - трето дете на Елизабет II, а Джак е някогашен барман и сегашен търговец на вино Принцесата на Йорк е щерка на принц Андрю - трето дете на Елизабет II, а Джак е някогашен барман и сегашен търговец на вино / БГНЕС
Младоженецът Джак Бруксбанк е някогашен барман и сегашен търговец на вино. Той предложил брак на принцесата по време на ваканцията им в Никарагуа. Те са дружно от 2010 година, когато ги срещнал общ другар. /БГНЕС
Източник: bgnes.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР