Свалянето на охраната на Делян Пеевски е нещо, което трябваше

...
Свалянето на охраната на Делян Пеевски е нещо, което трябваше
Коментари Харесай

Денков: Свалянето на охраната на Пеевски трябваше да се случи преди месеци

Свалянето на защитата на Делян Пеевски е нещо, което трябваше да се случи преди доста месеци, разяснява през днешния ден в Народното събрание депутатът от " Продължаваме промяната " и някогашен министър председател Николай Денков.

Според него няма нова информация, която ненадейно да оправдае отпадането на защитата тъкмо в този момент.

" Дали мислите, че от през вчерашния ден за през днешния ден се е появила нова информация, която демонстрира, че на Пеевски през днешния ден може да му се махне защитата. Тази защита както сме споделили доста пъти, коства извънредно скъпо на данъкоплатците, въобще не е ясно за какво е сложена, и беше извънредно време да отпадне. Крайно време е да отпадне и защитата на Борисов. Каквото и да се каже, то постоянно води до едно: че тази защита първо въобще не трябваше да я има, и второ - трябваше да се махне още преди доста време ", разяснява Денков.
Източник: inews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР