Стюарт Скинър не беше доволен – от себе си или

...

Докато Ойлърс обръщат финала за Купа Стенли, Стюарт Скинър се засилва, когато това е най-важно

Стюарт Скинър не беше удовлетворен – от себе си или от обстановката.

Вратарят на Ойлърс беше изтеглен след предаване на четири гола при единствено 15 изстрела като част от загубата с 4-3 от Кенъкс в мач 3 от втория кръг на плейофната серия на тимовете.

Скинър и неговият.793 % спасявания посредством три излизания против Ванкувър зае място две вечери по-късно, като клубът изоставаше в най-хубавия от седем мача с 2-1.

Калвин Пикард – благонадежден авариен калфа – щеше да стартира идващите две надпревари, записвайки победа и загуба.

Скинър, алтернатива номер 1 на Едмънтън през по-голямата част от постоянния сезон, се причисли още веднъж към действието с Ойлърс, изправени пред елиминация с 3-2 в мача от Тихоокеанската дивизия, спирайки 14 от 15 удара в 5- 1 победа преди показване с 15 спасявания при успех с 3-2 в мач...