Стрелба с много загинали и ранени е станала на полигон

...
Стрелба с много загинали и ранени е станала на полигон
Коментари Харесай

Много загинали при стрелба на полигон с мобилизирани в Русия

Стрелба с доста починали и ранени е станала на полигон в съветската Белгородска област.

Руското министерство на защитата удостовери стрелбата по военнослужещи. Единадесет души са убити, а 15 са ранени, като министерството го назовава " терористична офанзива ".

Двама мъже са разкрили огън по близките по време на занятия с " доброволци ", оповестиха от военното ведомство.

Преди това изданието " Сота " цитира аудиозапис, " евентуално изработен от сестрата на една от жертвите на стрелбата ", в който се споделя, че огънят е открит на полигон за образование на мобилизираните.

Източник на изданието измежду роднините на мобилизираните мъже споделя, че стрелбата е станала на полигон в село Солоти. Според публицистите стрелците са били трима. Двама от тях са убити на място, а третият е успал да избяга. " Сота " оповестява, че съгласно аудиозаписа вследствие на стрелбата са починали общо 22 души, а други 16 са били ранени.

Въпреки това изданието отбелязва, че към момента не може да удостовери достоверността на записа, за който се загатва.

Каналът Telegram " Осторожно новости ", базирайки се на родственик на един от мобилизираните мъже, оповестява в това време, че двама въоръжени военни са разкрили огън в поделението и са умъртвили 12 души.
Източник: dir.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР