Гора се превърна в автоморга, скелети на изоставени коли грозят планината СНИМКИ
Странджанска гора се е трансформирала в същинска автоморга, а изоставените скелети на коли грозят февруарската гора.
За това сигнализира жител, който се натъкнал на цели три изхвърлени машини, до момента в който се разхождал по трикилометров маршрут сред селата Визово и Писменово.
" Автоморга Странджа ", с горест възкликва Димо Колев. Той дава публичност на случая, употребявайки обществените мрежи. Мъжът добавя, че сходни грозни скелети може да бъдат видени и на други места в планината.
" Днес единствено в разстояние на 3 км имаше 3 коли. Между Визица и Писменово. Навсякъде е по този начин, освен там ", написа той.
Публикацията му не оставя хората равнодушни. Мнозина допълват, че също са попадали на изоставени коли в гората. Някои жители настояват, че возилата са били употребявани от трафиканти на мигранти.
Други подозират, че става въпрос за изоставени след кражба машини. " Това си е класика още от време оно. От Елхово до морето е цялостно с такива изкуробени дъргели. Трафикантски коли, заебани и след това обезобразени най-вероятно от наши индианци от щата Невада ", написа Константин Каридов.
" Те си там от предходната зима. Чудно ми е кой ги е обрал по този начин. Само частите, пък не са дали метала за скрап ", написа Крис Маринов. " За остарели коли заплащат в автоморгата! Тук има нещо друго! ", счита Златка Бачарова.
Каквато и история да се крие зад появяването на возилата из гората - несъмнено е едно - машините нямат място измежду дърветата.
За това сигнализира жител, който се натъкнал на цели три изхвърлени машини, до момента в който се разхождал по трикилометров маршрут сред селата Визово и Писменово.
" Автоморга Странджа ", с горест възкликва Димо Колев. Той дава публичност на случая, употребявайки обществените мрежи. Мъжът добавя, че сходни грозни скелети може да бъдат видени и на други места в планината.
" Днес единствено в разстояние на 3 км имаше 3 коли. Между Визица и Писменово. Навсякъде е по този начин, освен там ", написа той.
Публикацията му не оставя хората равнодушни. Мнозина допълват, че също са попадали на изоставени коли в гората. Някои жители настояват, че возилата са били употребявани от трафиканти на мигранти.
Други подозират, че става въпрос за изоставени след кражба машини. " Това си е класика още от време оно. От Елхово до морето е цялостно с такива изкуробени дъргели. Трафикантски коли, заебани и след това обезобразени най-вероятно от наши индианци от щата Невада ", написа Константин Каридов.
" Те си там от предходната зима. Чудно ми е кой ги е обрал по този начин. Само частите, пък не са дали метала за скрап ", написа Крис Маринов. " За остарели коли заплащат в автоморгата! Тук има нещо друго! ", счита Златка Бачарова.
Каквато и история да се крие зад появяването на возилата из гората - несъмнено е едно - машините нямат място измежду дърветата.
Източник: glasnews.bg
КОМЕНТАРИ




