Страхотното представяне на родните боксьори в Марибор, донесе още един

...

България на върха в световния боксов тур след 4 титли

Страхотното показване на родните боксьори в Марибор, донесе още един отличен резултат за България.

След края на шампионата, което е от международния боксов тур и има сребърен статут, страната ни зае и първото място в отборното класиране. То стана факт, с помощта на четирите трофеи, обезпечени за нашия състав.

На кръга в словенския град първенци за България станаха Ясен Радев (54 кг), Радослав Росенов (63.5 кг) и Рами Киуан (75 кг). Те завоюваха златните медали в днешния финален ден на конкуренцията. Освен тях, с купа си потегля и Ергюнал Себахтин.

Националът ни не съумя да вземе присъединяване в категория до 48 кг, защото останалите боксьори, които се бяха записали за шампионата, отхвърлиха да се качат на кръга.
Източник: dnesplus.bg