Страхотно представяне направиха двама от Спортните таланти на „Еврофутбол -

...

Еврофутбол: Братята таекуондисти Джорджеви със златни медали от турнира G1 в Белград

Страхотно показване направиха двама от Спортните гении на „ Еврофутбол " - братята таекуондисти Джорджеви, като взеха златото на шампионата от клас G1 в Белград, който се организира на 14-15.10.2017 година в сръбската столица. Александър стана първи в категория 57 кг (кадети) откакто победи в четири поредни мача, а в последната борба излезе и против самия международен първенец Булат Габдулбаров.

Митко игра в категория до 68 кг при мъжете и след извънредно тежки срещи съумя да преодолее и четиримата си съперници. Най-голяма тежест има 1/2-финалният му дуел против белгиеца Мохамед си Кетби, който бе един от участниците на Олимпиадата в Рио де Жанейро през 2016 година Това е и първото злато на Митко Джорджев при мъжете, освен това получено в тежък шампионат, с над 1000 участници от целия свят.

„ Еврофутбол " се гордее с Митко и Александър и им пожелава още доста триумфи!

Диляна Минкина - още един от Спортните гении на букмейкърската къща, също влезе в новините, само че с присъединяване си в Софийския маратон в неделя - 15.10., където взе второто място на дистанцията 10 км с време 39:46 минути. При дамите в същата отдалеченост първа финишира Оливейра Йевтич (Сърбия), а трета бе Таня Димитрова с 40:08 мин.

Таня Звискова - още един представител на огромното семейство от Спортни гении на „ Еврофутбол ", също означи голям триумф през миналия уикенд. Тя сграбчи третото място в дисциплината 40 изстрела с пневматична пушка на шампионата по спортна пукотевица, проведен от Семеен кодекс ЦСКА. Таня зае своето място на почетната стълбичка с резултат 412,70 точки.

Източник: cross.bg