Страхотният изравнителен гол на Родриго Мунис в добавеното време лиши

...

Родриго Мунис помогна на Фулъм да спаси точката в Шеф Юнайтед след трилър с шест гола

Страхотният изравнителен гол на Родриго Мунис в добавеното време лиши Шефилд Юнайтед от рядка победа във Висшата лига в трилър с шест гола против Фулъм на Брамал Лейн.

Бразилският нападател Муниз вкара от воле в третата минута на добавеното време, с цел да направи 3-3 и да приключи пулсиращо второ полувреме, последвано от обуздан и нулев първи интервал.

Бен Бреретън Диас сложи Блейдс в предни позиции и откакто Жоао Палиня изведе Фулъм с глава, нападателят на Чили пусна Оли Макбърни за втория за домакините, преди да изведе Блейдс с глава в задатък от 3-1.

Но резервата Боби Кордова-Рийд понижи изоставането за Фулъм с първото си допиране в 86-ата минута, а Муниц акробатично смълча почитателите на домакините с осмия си гол в толкоз участия във висшата лига.

Остриетата, които бяха изпратили най-вече голове в историята на Висшата лига след 28 мача, защитавани настойчиво, с цел да подсигуряват, че първите 45 минути приключиха 0-0.

Те станаха първият клуб от Английската лига...