Страхотната серия на Саутхамптън от шест поредни победи във всички

...

Вълците спряха серията на Саутхамптън, въпреки че губеха с 0:2

Страхотната серия на Саутхамптън от шест следващи победи във всички шампионати завърши, откакто " светците " изгубиха с 2:3 от Уулвърхамптън на " Сейнт Мери ". Тимът на Ралф Хазенхютъл взе преднина от два гола до почивката. Ян Беднарек (15') откри резултата, откакто бе най-съобразителен след безредие, породено от центриране от фаул. В 35-ата Шейн Лонг удвои след доста прекрасен удар с глава.
No player has scored more goals for Wolves (22) in Premier League history than Raúl Jiménez.

One step closer to owning the record. pic.twitter.com/wr0QXIBfvj
— Squawka Football (@Squawka) January 18, 2020

В 52-рата минута нов изстрел с глава на Лонг срещна гредата. Минута по-късно Уулвърхамптън понижи. Траоре се оправи добре отдясно и центрира към Нето, който овладя и стреля в далечния ъгъл. В 65-ата минута Раул Хименес изравни от дузпа. Малко по-късно за повторно гредата спря Саутхамптън след удар на Редмънд. В 76-ата мексиканецът направи цялостен поврат, откакто бе изведен от Траоре и напредна и приключи невъзмутимо.

Така " вълците " сложиха завършек на серията си от пет следващи мача без победа.

СТАТИСТИКА ТУК! Премиър лийг 23 кръг, събота 18 януари  Саутхамптън 2:3краен резулат  Уулвърхамптън