Стоук Сити и Хъдърсфийлд Таун не успяха да се победят

...

Стоук Сити и Хъдърсфийлд си вкараха по един красив гол и взеха по точка

Стоук Сити и Хъдърсфийлд Таун не съумяха да се победят и приключиха наедно при резултат 1:1 в среща от 40-ия кръг на Чемпиъншип.

Гостите излязоха напред в резултата в последната минута от постоянното време на първата част, когато Джхахийм Хедли получи пред наказателното поле и откри Боян Радулович, който финтира Майкъл Роуз и с превъзходен удар в горния ляв ъгъл не остави шансове на вратаря Даниел Иверсен.

Само пет минути след почивката „ грънчарите “ изравниха резултата. Джордан Томпсън раздаде на десния фланг за Ки-Яна Хувър, който влезе в наказателното поле, освободи си пространство за изстрел и с прелестен удар в далечния ъгъл „ препарира “ вратаря Лий Никълс за 1:1, което се оказа и крайният резултат.

По този метод Стоук събра 45 точки на 18-ата позиция, като има преднина от пет точно пред Хъдърсфийлд, който е първият тим под чертата.

The Potters claim a point on Easter Monday.