СТОРРС, Кънектикът (AP) — Пейдж Бъкърс изравни най-високото си място

...

Бюкърс отбеляза 32, а поставената под номер 3 UConn удържа поставената под номер 6 Сиракюз 72-64.

СТОРРС, Кънектикът (AP) — Пейдж Бъкърс изравни най-високото си място за сезона с 32 точки, първокурсничката Ашлин Шаде добави 19 и Поставеният под номер 3 UConn се оправи със Сиракуза със 72-64 в понеделник вечерта, с цел да завоюва 30-то следващо пътешестване до Sweet 16.

Това беше петият следващ мач на Бюкърс с най-малко 25 точки и седми в последния й осем игри.

Dyaisha Fair вкара 18 от своите 20 точки през второто полувреме, когато Сиракуз се върна от пасив от 12 точки през първото полувреме, с цел да дръпне в границите на две с малко по-малко от две минути преди края. Но оранжевите пропуснаха четири опита за 3 точки в продължението и UConn означи седем от последните осем точки в играта.

Софи Бъроуз означи рекордните за кариерата си 18 точки, а Джорджия Уули означи 13 от своите 18 през първото полувреме за оранжевите.

UConn водеше с 11 точки на полувремето и тройката на Shade от десния ъгъл, нейната четвърта за вечерта, даде на Huskies 53-44 в четвъртата четвърт. <...