Икономист попиля нашите управляващи
Стопкадър Нова Тв
Забраната за деца до 15 години няма да има резултат. Това е като възбраната за цигарите за деца до 18 години, само че, в случай че отидем във всяко учебно заведение, ще установим, че тя не се съблюдава, съобщи Богомил Николов.
Според него казусът на нашето ръководство е, че постоянно се търсят бързи решения с мигновени резултати, което води до липса на резултати.
Икономистът счита, че от време на време е по-добре да тръгнеш по дългата пътека и тя да те докара до резултата. Защото най-лесно е да кажеш: Забранявам, и да не се съблюдава.
Аз неотдавна чух двама доста сполучливи спортисти да споделят, че те просто нямат време да прекарват в обществените мрежи. Защото се занимават от заран до вечер с това, на което са се посветили. Ако вие имате опция и тя ви подглъща и ви лишава времето, вие сте си дали времето на това, с което се занимавате, и най-вероятно просто няма да ви остава време за тези обществени мрежи, сподели още Николов.
Дори на 12 13 години има доста неща, които децата могат да вършат сигурно. Най-тъжното е, че има не малко спортни площадки в градовете, и те са празни през по-голямата част от деня. Ако има някакъв проблем, той е в главите и в полезностите, добави по Нова Тв Богомил Николов.




