Стопкадър Нова ТвМаги Халваджиян и Иван Христов бяха гости на

...
Стопкадър Нова ТвМаги Халваджиян и Иван Христов бяха гости на
Коментари Харесай

Маги Халваджиян: Случва се нещо страшно

Стопкадър Нова Тв

Маги Халваджиян и Иван Христов бяха посетители на Гала в „ На кафе “. Разбира се, при започване на диалога водещата обърна внимание на събитието, което Иван провежда. На 23 ноември той възвръща „ Сблъсък “ в зала „ Асикс Арена “, и по този метод ще означи 25 години от началото на предаването.

По този мотив Маги се сети, че е бил постоянен посетител на продукцията, и постоянно се е изразявал свободно в нея.  

Аз както си приказвам в този момент, по този начин си говорех и тогава, и по тази причина постоянно ме канеха. Цедка на устата нямам, изключително тогава. Направи ми усещане преди 25 години какъв брой доста по-свободно се показваха хората. Тогава имаше нулева автоцензура, в този момент за всички има автоцензура, стартира Халваджиян.

Това, което се случва сега, не е добре. По-страшно нещо от цензурата е автоцензурата. Това че има боязън, това е гиганстки проблем. И това че вършат „ Сблъсък “ е голямо събитие. Там ще може да се приказва по метода, по който се говореше преди 25 години, и това не може да го видите по малкия екран, добави той.

След него Иван Христов загатна, че шоу бизнеса и всички други излъчвания зависят от икономическите и политическите кръгове. Той изясни за какво „ Сблъсък “ няма да се предава по малкия екран.

Ако в България се направи нещо хубаво, дали ще бъде „ Сблъсък “ или друго, ще стартират да звънят едни телефони. Да споделят, тук малко по-внимателно, тук прекалихте. Ние сами си унищожаваме личната храброст и личната независимост, съобщи продуцентът.

Последва още едно остро мнение и на Маги Халваджиян: Абсолютно съзнателно унищожиха проверяващите публицисти. Не бяха нужни в тази страна. Изчезнаха и излъчвания, които се забавляваха с това да осмиват тези, които ни ръководят. Тези, които ни ръководят, нямат интерес да се бъзикаме с тях. Те обаче, в случай че имаха малко мозък, щяха да пуснат независимост. Ама те и това нямат.

Източник: petel.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР