Отказа се да бъде полицай и изуми хората в наше село
Стопкадър Нова Тв
Кирил Рангелов е образец по какъв начин в никакъв случай не би трябвало да се отказваш, и когато си решил едно нещо да го правиш, би трябвало да си гониш фантазиите. Той работи 18 години като пътен служител на реда в Перник, само че откакто някои неща в системата не му харесват, взема решение да одобри друго предизвикателство.
Заедно със брачната половинка си купуват място в Лесковец и последователно съумяват да го трансфорат в зоокът, който към този момент радва окото на хората.
Началото обаче е мъчно, защото околните на Кирил не му имат вяра, че ще се оправи. Баба му хваща диабет, а татко му също е песимист.
Отделно липсва и вода, и предприемачът поставя големи старания да си набира такава с помпи и хидрофори. Нещата обаче последователно се подреждат и Кирил сбъдва своята фантазия.
Почнах с муфлон, кучета и една маймунка, която я взех от жилището Сега имам 600-700 животни. Най-голямата атракция са ламите, само че някои си харесват и козлетата. Имаме си също и вълчица, както и осем кенгура, гъски, елени, петлета, кокошки и доста други, признава Кирилв.
Хората ме питат по какъв начин помня имената на всички животни, а аз им давам отговор, че това са мои дечица. Дори да ми оферират милиони или да си сменим местата с народен представител в Народното събрание, няма да приема. Не мога да си показва по какъв начин ще се събудим и няма да сме при животните, и на чист въздух, добавя в „ Да хванеш гората “ Кирил Рангелов.




