Шеф на КНСБ: Експерти объркват и паникьосват хората
Стопкадър Нова Тв
Има първи проблясъци на рецесия, към момента не икономическа такава, а по-скоро в обществото, тъй като то към този момент е паникьосано. Такова мнение изрази Тодор Капитанов по отношение на глобите, които Доналд Тръмп наложи на „ Лукойл “ и които вероятно може да обиден и България след 21 ноември.
Това, което се комуникира от специалистите по тематиката с „ Лукойл Нефтохим “, е много спорно като информация. 10 специалиста, 10 разнообразни гледни точки намираме, а когато се включат и политиците в това, става още по-страшно в съзнанието на българите, продължи вицепрезидентът на КНСБ.
Аз си направих един разбор на информацията, която има за „ Лукойл “, и там думата " рецесия “ е една от най-споменаваните във всички публикации и във всички изявленията. Тази игра с повишение на цените на горивата, това нещо е доста рисково, и хората са извънредно обезпокоени от последствията, които могат да се докарат от това нещо, добави Капитанов.
Това е извънредно потребителска тематика и в действителност би трябвало да има очакван може би център на връзка. Надяваме се, този краткотраен шеф на „ Лукойл “ да стане тази фигура, която да приказва единствено и само истината, и да може хората да схванат в действителност защо става въпрос. А не да остане спорната информация, която по един или различен метод да обърква обществото, сподели още по Нова Тв Тодор Капитанов.




