Стопкадър Нова ТвИ днес времето остава спокойно, и без валежи,

...
Стопкадър Нова ТвИ днес времето остава спокойно, и без валежи,
Коментари Харесай

Станкулова: Задава се обрат във времето

Стопкадър Нова Тв

И през днешния ден времето остава умерено, и без превалявания, само че мъглите ще са на от ден на ден места, и по-трайни. Следобед в множеството региони ще е най-вече слънчево, като единствено Дунавска низина ще остане мъгливо през целия ден.

Там ще бъде и студено, с температури до два-три градуса. В останалата част на страната оптималните ще са от седем докъм 11-12.

Планините ще оферират доста слънчеви часове и високи температури. На 1500 метра чакаме 8, 9 градуса, а по най-високите върхове те ще са малко над нулата. За феновете на зимни спортове към този момент работят и най-високите писти на Банско и Пампорово. Вятърът ще е до сдържан от югозапад.

В четвъртък и петък над по-голямата част от страната следобедът ще е безоблачен, и температурите ще се покачат достойности до към 15 градуса.

В събота облаците ще се усилят и следобяд тук-там, най-вече по Черноморието, чакаме превалявания, разкри Никол Станкулова.

В края на тази и при започване на идната седмица ще бъде най-вече доста облачно, с условия за къси дъждове тук-там в Централна и Източна България. Стойностите ще се намалят и към този момент мъчно ще доближават повече от 8-9 градуса, добави по Нова Тв синоптичката.

Източник: petel.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР