Стопкадър бТВСашо Кадиев претърпя голямо унижение в Кой да знае“

...
Стопкадър бТВСашо Кадиев претърпя голямо унижение в Кой да знае“
Коментари Харесай

Сашо Кадиев си намери майстора

Стопкадър бТВ

Сашо Кадиев претърпя огромно оскърбление в „ Кой да знае “ още на първия въпрос в продукцията довечера. След като Христо Пъдев и Кирил Недков избраха категория „ При мама “, регламентът принуди водещия да си замени мястото с това на Пъдев.

Сашо и Недков трябваше да отговорят какво вършат кучета, които са капризни от майките си през първите седмици от живота си - по-късно се показват по-зле на тестванията за кучета, по-късно ядат доста повече храна едновременно или по-късно спят по-дълго в леглата си.

Тук Кадиев опита да прикове вниманието върху себе си, като сподели, че с майка си са отгледали пет кучета. Много бързо обаче се разбра, че синът на Катето Евро не знае правилния отговор и заради тази причина остави Кирил самичък да взема решение.

Актьорът бе на мнение, че въпросните кучета ядат повече храна и Сашо го насърчи да маркира тази алтернатива. Вярната обаче се оказа обвързвана с тестванията.

Незнайно за какво Кадиев реши да прикрие незнанието си и трансферира виновността напълно на артиста с репликата: Киро, Киро, ти по този начин ли играеш в младежкия спектакъл?

Секунди по-късно водещият към този момент горчиво съжаляваше, че се заяде с Недков, защото бе подложен на място от него.

Сашо, теб по този начин ли те вкарват да предаваш тимове и да ги съсипваш, съкруши го Кирил по бТВ.

Източник: petel.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР