стоп кадър: Фейсбук, Н. ПетроваРубин Коцев - бащата на кмета

...
стоп кадър: Фейсбук, Н. ПетроваРубин Коцев - бащата на кмета
Коментари Харесай

Бащата на кмета на Варна в скандал на улицата с протестиращи

стоп кадър: Facebook, Н. Петрова

Рубин Коцев - бащата на кмета на Варна, влезе в грозна свада с участници в обсада на входа към Морската градина до зоопарка, протестиращи против войната по пътищата и с обръщение да не се позволяват повече деца, жертви на произшествия, написа Морето.

На видеа, публикувани в обществените мрежи, се вижда по какъв начин предприемачът се пробва да премине през стачкуващите с автомобила си. Той стопира и слиза от колата си, влизайки в развълнуван скандал, при който се обръща с нецензурни думи към участниците в проявата и ги поучава да пият успокоителни.

Мястото на демонстрацията напълно не е определено инцидентно. То се намира над паркинга по алеята, водеща към ресторант „ Хоризонт “, където преди няколко години бе прегазено дете.

Въпреки правосъдното решение за ограничение достъпа на коли до Приморски парк, коли не престават да се движат необезпокоявани.

Източник: petel.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР