Столичният Септември се наложи над Добруджа с 2:0 в последната

...

Септември продължава да марширува уверено към Първа лига

Столичният Септември се наложи над Добруджа с 2:0 в последната среща от 14-ия кръг на Втора лига.

И двете попадения за отбора на треньора Иван Гешев вкара някогашният футболист на Левски Димитър Костадинов. Той откри резултата в 33-ата минута, когато Здравко Димитров центрира от корнер, Асен Георгиев насочи топката с глава, а Костадинов я посрещна от близко и също с глава я прати в левия ъгъл на вратата на Георги Аргилашки.
 Снимка 638855
Източник:

В 64-ата минута Здравко Димитров изведе Костадинов зад отбраната отляво и последният стреля около вратаря Аргилашки за 2:0.

Със извоюваните три точки Септември усили преднината си на върха на класирането, като към този момент има четири точки задатък пред втория Монтана. Добруджа остава на пета позиция в класирането.