Стигнахме до едно становище, че трябва да има диалог между

...
Стигнахме до едно становище, че трябва да има диалог между
Коментари Харесай

Комитова: Трябва да се работи в посока на създаване на антикризисно правителство

" Стигнахме до едно мнение, че би трябвало да има разговор сред всички политичски сили и че би трябвало да се работи в посока сформиране на държавно управление, което ние от " Български напредък " назоваваме " антикризисно държавно управление ", това съобщи Виолета Комитова от " Български напредък " след срещата с контакнтата група Плевнелиев-Паси.

" Считаме, че разговорът би трябвало да продължи. Ние ще работим за повече сигурност, правдивост и взаимност в интерес на националните ползи на българското общество - отбрана на ползите на хората и бизнеса ", акцентира тя.

" Българските партии би трябвало да си взаимодействат. Хората са ги изпратили там не да се карат, а да търсят решения за хората и бизнеса ", сподели още Комитова.



Източник: eurocom.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР