Стефан Торбов и Николай Тренчев спечелиха шампионския турнир, с който

...

Торбов и Тренчев стъпиха на върха в шампионския турнир от Beach Volley Mania

Стефан Торбов и Николай Тренчев завоюваха шампионския шампионат, с който беше комплициран завършек на сезона по плажен волейбол във веригата Beach Volley Mania 2018. Двамата победиха във финалния шампионат след 2:0 (21:11, 21:12) против Мартин Инчев и Владимир Георгиев.
В разногласието за бронзовите медали Красимир Василев и Ивайло Иванов направиха поврат за 2:1 (6:21, 21:19, 15:13) против любимците Иван Бонжолов и Стефан Славков, които няколко пъти през сезона печелиха златните медали.
С триумфа си Торбов и Тренчев си заслужиха огромните награди - годишни карти Sport Pass, книги от Издателска къща " Жануа '98 " и артикули на Oshee. Завършилите на второто и третото място във финалния шампионат получиха слънчеви очила от Kwiat.
При дамите Йоана Калфинова и Любомира Василева завоюваха последния шампионат за сезона след 2:0 против Рая и Вили Ценови. Ива Антонова и Лилия Бучова взеха бронза със същия резултат против Ивета Станчулова и Роберта ди Романо.
В генералното класиране на върха приключиха близначките Ценови, следвани от Антонова и Бучова, а трети станаха Радослава Сербезка и Ива Парталева.
" Много сме щастливи от сезона в плажния волейбол. В осемте шампионата, които организирахме, забелязахме повишаващ се интерес и доста нови лица. Надеждата ни е от ден на ден младежи да се възпламеняват по този прелестен спорт ", обявиха от Любителската волейболна лига Volley Mania.
Сега към този момент вниманието на лигата се насочва към 14-ия сезон на шампионата в зала.