Става въпрос за мъж на 62 години, който е пострадал

...
Става въпрос за мъж на 62 години, който е пострадал
Коментари Харесай

Откараха в болницата във Варна мъж с 50 % изгаряния от електрическа скара

Става въпрос за мъж на 62 години, който е потърпевш при пожар в частен парцел в бургаското с. Брястовец

На 25 август към 16.00 ч. в Пето Районно ръководство – Бургас е получено известие за пожар в частен парцел в с. Брястовец, ситуиран на ул. „ Първа “ № 23, благосъстоятелност на 62-годишен бургазлия, съобщи Нова Варна.

Констатирано е, че най-вероятна причина за възникването на пожара е забравена включена електрическа скара в сграда (тип „ беседка “).

От огъня беседката изгоряла изцяло, а притежателят на парцела потърпевш, като е откаран със профилиран превоз до клиниката по изгаряния във Варна с към 50% изгаряния.

Работата по случая продължава от чиновници на Пето Районно ръководство – Бургас.

Освен това в 5 ч. тази заран в Министерство на вътрешните работи е бил получен сигнал за пламнал бийч бар на Южния плаж в Приморско. На място са изпратени екипи на Районната работа „ Пожарна сигурност и отбрана на популацията ” и районното полицейско ръководство.

Заведението е затворено, няма данни за потърпевши хора. Охранител е съобщил, че не е видял никой наоколо. Гасенето продължава.
Източник: petel.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР