Статуята на нападателя на Аржентина и Барселона Лионел Меси в

...
Статуята на нападателя на Аржентина и Барселона Лионел Меси в
Коментари Харесай

Вандали счупиха статуята на Меси в Буенос Айрес

Статуята на нападателя на Аржентина и Барселона Лионел Меси в Буенос Айрес за повторно тази година стана обект на вандализъм, полицията търси причинителите, заяви локалното издание Ole.

Този път злосторниците са счупили долната част на бронзовата фигура. В началото на януари тази година вандали повредиха доста съществено статуята, като потрошиха цялата и горната част.

Тя бе сложена през лятото на 2016 година в аржентинската столица в границите на акция, която целеше да покаже на футболиста какъв брой необходим е той на националния тим и да го убеди да продължи да носи фланелката на Аржентина.

Първото опорочаване на скулптурата на 10 януари съответства с деня, в който Кристиано Роналдо бе избран за Футболист на годината на ФИФА./БГНЕС
Източник: gong.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР