Стартирането на диалог за стабилност с Русия отговаря на интересите

...
Стартирането на диалог за стабилност с Русия отговаря на интересите
Коментари Харесай

Диалогът с Русия е съобразен с интересите на САЩ


Стартирането на разговор за непоклатимост с Русия дава отговор на ползите на Съединени американски щати и сътрудниците на страната. Това разгласи съветникът на американския държавен глава Джонатан Файнер, представен от ТАСС.

Американското държавно управление възнамерява започването на договаряния за непоклатимост. Тези договаряния дават отговор на американските ползи.

Интересите на всички американски сътрудници също ще бъдат предпазени. Разглеждат се тематиките, по които може да има положително партньорство.

Разговорите може да стартират през идващия месец. Това беше доказано от съветския заместител – външен министър Сергей Рябков.

Идеята беше контрактувана на срещата на върха в Женева. Двете страни са съгласни, че има сфери, в които тяхното съдействие е значимо.

Подготвят се представители по договарянията.
Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР