Стартът на Антонио Конте, начело на във Висшата лига, продължава

...

Тотнъм срази Брентфорд, Конте продължава без загуба в Англия

Стартът на Антонио Конте, отпред на във Висшата лига, продължава да бъде съвършен за италианския експерт. Това бе факт, откакто „ шпорите” взеха успеха с 2:0 над новака Бърнли при семейството си в столицата на Англия.
В 12-ата минута десния халфбек на гостите Серхи Каньос си вкара автогол и даде задатък за домакините преди Хюн-мин Сон да приключи изящна контраофанзива за лондончани през втората част.
Откриващият гол пристигна, откакто Сон центрира, а Понтус Янсон опита да почисти топката, която се отби в Бен Дейвис, след което в Каньос, с цел да влети в мрежата на гостите.
„ Шпорите” желаеха да вкарат още голове, само че Алваро Фернандес направи спасявания против Хари Кейн и Сон.
През второто полувреме Серхио Регийон изведе добре Сон при контраакация и от близко кореецът не пропусна.
По този метод Тотнъм се изкачи до шестото място и към този момент е на две точки зад четвъртия Уест Хем, до момента в който Брентфорд е 12-и.
Източник: sportlive.bg