Старши треньорът на Верея Небойша Миличич заяви, че футболистите му

...

Небойша Миличич: Славия се смили над нас след почивката

Старши треньорът на Верея Небойша Миличич съобщи, че футболистите му са били неузнаваеми през първото полувреме на мача със Славия, който приключи с 4:0 в интерес на " белите ".

Наставникът даже счита, че столичани са си смилили над тима му след почивката.

Славия победи Верея с 4:0
Славия съкруши Верея с погром на " Васил Левски ", заралии ще зимуват на дъното в Първа лига

Илиян Мицански блесна с два гола

" Започнахме доста едва мача. Не можех да допускам какво се случва през първото полувреме. Бяхме неузнаваеми... Срещу ЦСКА играхме добре и загубихме единствено с един гол, само че през днешния ден беше доста по-различно. Футболистите бяха изтощени, по тази причина претърпяхме тежко проваляне. Противникът даже се смили над нас след почивката...

Трябва да променим този нрав, който имаме сега. Разочароващо е това, което се случи през есента. Не сме постоянен клуб, нямаме чак толкоз положителни играчи. Трябва да дойдат нови футболисти. Не знам дали ще остана отпред на Верея... ", разяснява Миличич пред " Диема спорт ".