Старши треньорът на Марсилия Роберто Де Дзерби отрече да е

...
Старши треньорът на Марсилия Роберто Де Дзерби отрече да е
Коментари Харесай

Де Дзерби отрече да е получавал предложение от Интер

Старши треньорът на Марсилия Роберто Де Дзерби отхвърли да е получавал предложение да поеме Интер през лятото. " Нерадзурите " търсеха треньор след края на предишния сезон и Де Дзерби бе едно от спряганите имена. Те се пробваха да назначат Сеск Фабрегас, само че той реши да остане в Комо.

Попитан дали е приказвал с някой от Интер през лятото, Де Дзерби отговори: " Не, в никакъв случай. Не е имало контакт през лятото, нула. Бих желал да се завърна в Италия. Милан е футболната ми майка. Много съм завързан към някогашния ми клуб, Галиани и Брайда, и всички, които ми помогнаха. Винаги ще имам особено отношение към тях, възприятие на признателност ".

Де Дзерби е младеж на Милан, само че по този начин и не записа мач за първия тим. През лятото на 2024 година той напусна Брайтън след сполучлив интервал отпред на " чайките ". Говореше се, че много огромни клубове имат интерес към него, само че в последна сметка той се озова в Марсилия.
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР