Старши треньорът на Истанбул Башакшехир Абдулах Авджъ е доволен, че

...
Старши треньорът на Истанбул Башакшехир Абдулах Авджъ е доволен, че
Коментари Харесай

Треньорът на Башакшехир: Бяхме умни, оставаме в играта

Старши треньорът на Истанбул Башакшехир Абдулах Авджъ е удовлетворен, че с успеха с 2:1 над Лудогорец в Разград турският отбор е запазил шансове да се класира за 1/16-финалите на Лига Европа.

Лудогорец изпусна питомното и ще гони дивото

Португалският Брага е водач в групата с 10 точки и си обезпечи място в елиминациите от група "С ", следван от Лудогорец с 8 точки и Истанбул ББ с 5 точки. Последният Хофенхайм, на който разградчани гостуват в последния кръг, има 4 точки и отпадна от битката.

Моци: Проспахме първото полувреме

"Знаехме, че в случай че желаеме да спечелим, би трябвало да играем мъдро, търпеливо и да се опитваме да направляваме топката. През първото полувреме играхме по този начин, както искахме. Пресирахме добре противника, вкарахме два бързи гола и съвсем не дадохме шансове на домакините. След почивката имахме повече проблеми. Между 65-ата и 80-ата минута Лудогорец ни сътвори много главоболия. Допуснахме гол, само че за наслада удържахме. Дори в края имахме положения да наппавим успеха по-убедителна. Имаше и отмалялост, само че въпреки всичко това беше 22-ия ни формален мач от началото на сезона ", сподели Авджъ.

Херо: Болно ми е, не заслужавахме да паднем

"Доволни сме. Лудогорец беше водач в класирането, а ние му нанесохме първа домакинска загуба в шампионата. Този мач беше страховит опит за нашия тим, от който отсъстваха няколко основни футболисти. Хубавото е и, че оставаме в играта преди последния кръг. Запазихме шансове да продължим напред, само че даже да не успеем - отново бих поздравил момчетата ", добави той./ БТА
Източник: gong.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР