Старши треньорът на даде мнението си след равенството 1:1 с

...

Белия: Пропускахме и се изнервихме, което не е добре

Старши треньорът на даде мнението си след равенството 1:1 с.

" В началото на второто не контролихме нещата и допуснахме гола. Втора причина, последното решение в офанзива, не завършихме офанзивите по най-хубавия метод. Това ни изнерви, което не е добре. И на полувремето го коментирахме. Допуснахме неточност за гола, само че резултатът е подобен, какъвто е. Противникът вкара още един вътрешен халф и нещата обикновено се изравниха. Имахме надзор върху топката, работим и върху двете схеми на игра, излизаме в подобаващата скица според от замисъла ни. В последните 10 минути можехме да приключим по-добре офанзивите и да спечелим. Хубаво е, че хората в Кърджали ни поддържат. Днес бяхме против състав от предната част в класирането, двуостър дуел, добър дуел със обстановки пред двете порти. няма право да играе в идната среща, а дали ще остане при нас, не съм осведомен още. Срещу ни би трябвало сериозна дисциплинираност, това е първокласен състав, който може да се възползва от всяка неточност ", сподели Белия.
efbet Лига 16 кръг, петък 11 декември  Арда (Кърджали) 1:1краен резулат  ЦСКА 1948