Станислав Манолев отбеляза за първи път в официален мач на

...

Осем години по-късно Манолев пак вкара в родния елит

Станислав Манолев означи за първи път в формален мач на ЦСКА. Опитният състезател се разписа при безапелационната победа с 4:1 против Локомотив (Пловдив) в срещата от четвъртия кръг на Първа лига. За национала това бе първо попадение в родния хайлайф по-късно повече от 8 години. Манолев вкара за последно в " А " група през май 2009 година - при равенството на Литекс със Сливен - 2:2. След това благоевградчанинът игра няколко сезона в чужбина, а от предишния носи екипа на ЦСКА.

След успеха над Локомотив (Пловдив) той изрази задоволството си от това, че " алените " към този момент вкарват ситуациите си. " Победата не пристигна елементарно. Тежкото време ни попречи да играем футбол. През първото полувреме си осигурихме добър задатък. Ранните голове ни улесниха. Когато си вкарваме ситуациите нямаме никакви проблеми. Чувствам се удобно в ролята на дясно крило, само че нямам проблем и като десен бек ", разяснява Манолев.

" Владеехме си мача и нямахме проблеми. Рано е да се приказва за някакви упоритости за шампионска купа. Играем мач за мач. Следващият е със Септември. Играят прекрасен футбол, имат умел състезател - Борис Галчев ", добави националът.