Стал (Миелец) записа шести пореден мач без победа в полското

...

Чорбаджийски се появи в края при загуба на Стал

Стал (Миелец) записа шести следващ мач без победа в полското състезание. Тимът на Божидар Чорбаджийски загуби с 1:2 вкъщи от Краковия и заема 10-о място в класирането. Българският бранител влезе като запаса в 85-ата минута, малко откакто гостите бяха останали с човек по-малко поради червен картон на Камил Пестка.

Именно Пестка даде преднина на Краковия в 11-ата минута след подаване на някогашния нападател на Левски Ривалдиньо. В 33-ата минута от гостите пропусна дузпа, само че при добавката не сбърка. През второто полувреме взе самодейността, а след аления картон на Пестка напълно се настани в половината на Краковия, само че стигна единствено до почетен гол, дело на Мачей Домански от дузпа в 95-ата минута.