ST. ПОЛ, Минесота (АП) — Трой Тери вкара втория си

...

Трой Тери отбелязва два гола, Анахайм се събира с 2 гола 3-и, за да победи Уайлд с 3-2

ST. ПОЛ, Минесота (АП) — Трой Тери вкара втория си гол в мача 8:20 преди края, с цел да прекъсне равенството, а Анахайм Дъкс победи Минесота с 3-2 в събота вечер, с цел да приключи поредицата от 13 загуби против Уайлд.

Няколко секунди откакто излезе от наказателното поле, Тери събра шайба в неутралната зона. Ударът му от левия кръг беше блокиран от Райън Хартман, само че Тери последва отскокването и победи Филип Густавсон от вратата.

Райън Строум изравни в 6:45 на третия, Адам Енрике направи две асистенции и Лукас Достал направи 36 спасявания. Анахайм изигра своя пети мач за осем дни и последния мач от серия от осем от 10 на посетители.

Кирил Капризов и Джон Мерил означиха за Минесота, а Густавсон спря 22 удара. Минесота взриви преднината си през третия интервал в поредните мачове, откакто означи 14-0-1 в първите си 15 мача, водейки след 40 минути. Нешвил вкара три пъти в последния фрейм в четвъртък вечер при победа с 3-2.

Строум изравни, като изпревари Брок Фа...