ST. ПОЛ, Минесота (AP) — Матс Зукарело и Мат Болди

...

Болди отбелязва в регулация и дузпи, когато Уайлд победи Флеймс 3-2

ST. ПОЛ, Минесота (AP) — Матс Зукарело и Мат Болди означиха при дузпата, с цел да покачат Минесота Уайлд над Калгари Флеймс с 3-2 в четвъртък вечер.

Болди и Марко Роси означиха в регулацията за Минесота, който в този момент е 6-2, откогато Джон Хайнс пое треньор на Дийн Евасън. Филип Густавсон спря 36 удара във вратата на Уайлд.

Йегор Шарангович и Блейк Коулман означиха, до момента в който Дан Владар направи 30 спасявания за Пламъците, които са 1-5-1 в последните си седем мача.

Шарангович също означи гол при дузпите, само че Густавсон спря Назем Кадри като четвърти стрелец, с цел да резервира успеха.

Болди има седем гола и две асистенции в осемте мача, откогато Хайнс пое контрола. Той вкара осмия си гол за сезона през първия интервал, откакто шайбата се освободи след борба по дъските.

Шарангович е в личната си голова серия, отбелязвайки за четвърти следващ мач. Той вкара в силовата игра във второто, като означи елементарен гол след пас през гънк...