ST. ПОЛ, Минесота (AP) — Мат Мъри спря 23 изстрела

...

Мъри печели първи затвор в кариерата си, Старс вкарват два гола от играчи при победата с 4-0 срещу Минесота

ST. ПОЛ, Минесота (AP) — Мат Мъри спря 23 изстрела за първия си затвор в НХЛ в кариерата, а Далас вкара два гола от играчи, с цел да прекъсне серия от три загуби с победа с 4-0 против Минесота в понеделник вечер.

Мъри завоюва втората си победа в НХЛ в четвъртия си мач в кариерата. Недрафтираният 25-годишен от Алберта игра пет години колежански хокей в Университета на Масачузетс Амхърст, като завоюва народен шампионат през 2021 година

Тайлър Сегуин и Рууп Хинц имаха по гол и асистенция за Далас.

Четвъртият най-хубав триумф на Звездите при осъществяване на дузпи в НХЛ (85%) беше съвършен при шест благоприятни условия за мощна игра на Wild.

Включително победа с 8-3 на 12 ноември, Далас (23-11-5) означи девет гола за специфични тимове в два мача против Минесота (17-18-4) този сезон.

Марк-Андре Фльори направи 16 спасявания, само че пропусна първия си късмет да изпревари Патрик Рой за еднолично владеене на второто място в листата с победи в кари...