ST. ПОЛ, Минесота (АП) — Кирил Капризов записа втория си

...

Хеттрикът на Капризов дава победа на Уайлд с 4-3 над Шаркс, за да спре приплъзването в 3 игри

ST. ПОЛ, Минесота (АП) — Кирил Капризов записа втория си хеттрик за по-малко от две седмици, отбелязвайки промоционалния гол 3:59 минути преди края, с цел да изпревари Минесота Уайлд над Сан Хосе Шаркс с 4-3 в неделя вечер.

Фредерик Годро също вкара за Дивите, които надиграха Шаркс с 32-15 и стопираха серия от три загуби. Филип Густавсон приключи с 12 спасявания.

Бившите центрове на Wild Микаел Гранлунд и Нико Щурм означиха, с цел да дадат преднина на акулите с 2-0 във втория интервал, а Антъни Дюклер направи 3-2 за Сан Хосе отделяне без помощ единствено 23 секунди в третия интервал.

След това Капризов сподели за какво беше най-хубавият състезател на леда през цялата вечер, с изравнителен гол към две минути по-късно и победител по-късно с удар с ръка, който се изплъзна на вратаря на Шаркс Каапо Кахконен.

Капризов има шест хеттрика в кариерата си, в това число един в плейофите, и е водач на Wild с 29 гола този сезон.