ST. ПЕТЕРБУРГ, Флорида (АП) — Джордж Спрингър, Каван Биджо и

...

Спрингър, Биджо, Гереро Джуниър Хоумър в деня на откриването, водейки Блу Джейс над Рейс 8-2

ST. ПЕТЕРБУРГ, Флорида (АП) — Джордж Спрингър, Каван Биджо и Владимир Гереро-младши се прибраха за домакини в четвъртък, с цел да поведат Торонто Блу ​​Джейс до победа с 8-2 при започване на сезона над Тампа Бей Рейс.

Алехандро Кърк и Бо Бишет участваха по два ръна всеки за Блу Джейс, които вкараха пет пъти в шестия ининг, откакто бяха лимитирани до едно попадение — соло хоумър на Спрингър в четвъртия — от титуляра на Рейс Зак Ефлин (0-1) през пет ининга.

Хосе Бериос (1-0), който започва за втория си първи ден за Блу Джейс и четвърти като цяло, отстъпи преднина от Хоумър на Янди Диас на петия си терен за деня и също даде дубъл на RBI на защитаващия първенец на AL вата в шестия.

Дясната ръка на Торонто позволи два ръна и шест попадения за шест ининга. Той загуби едно и означи шест в мача на противниците на AL East, които и двамата стигнаха до плейофите предишния сезон.

Ефлин, който завоюва 16 мача през 2023 година, откакто подписа тригодишен контракт за $40 милиона к...