ST. ЛУИС (АП) — Уилям Контрерас се включи в бягането

...

Уилям Контрерас кара в 2 ръна за Брюърс при победа с 2-1 над Кардиналс в 10 ининга

ST. ЛУИС (АП) — Уилям Контрерас се включи в бягането за напред в 10-ия ининг и приключи с два RBI, когато Милуоки Брюърс победиха Сейнт Луис Кардиналс с 2-1 в петък вечер.

Контрерас удари два аута сингъл от Райън Хелсли (1-2) в 10-ия ининг, който вкара автоматизиран бегач Блейк Пъркинс, прекъсвайки равенството 1-всички. Хоби Милнър затвори средата на реда на Кардиналите в долната част на 10-ия, с цел да завоюва първото си избавяне.

Милуоки завоюва втория си следващ мач. Сейнт Луис загуби за четвърти път в шест мача и не съумя да вкара повече от три ръна в мач през този интервал.

Кардиналс изтриха изоставането от 1-0 с две победи в мача дъното на деветия. Masyn Winn излезе, а Alec Burleson удари сингъл, който извади от играта Trevor Megill, който възвръща Милуоки. Joel Payamps (1-1) удари Iván Herrera с мятане, с цел да зареди базите, преди Brendan Donovan да направи разходка, която изравни играта на 1.

Титулярът на Брюърс Фреди Пералта записа шест нулеви ининга,...