Срути се парапет от сградата на НДК. При инцидента е

...
Срути се парапет от сградата на НДК. При инцидента е
Коментари Харесай

След инцидента на НДК: Свидетели твърдят, че момчето било бутнато

Срути се парапет от постройката на НДК. При случая е потърпевшо дете, момче на 15 година, което е паднало от съвсем 5 метра височина

Момчето е седяло върху парапета, когато той се откъсва и пада дружно с него. Негови другари обаче, които са били на мястото на случая, настояват, че е бил блъснат против парапета и тогава той се откъсва и момчето пада дружно с него.

На място са пристигнали полиция и кола за спешна помощ.Детето е превозено в " Пирогов " в доста тежко положение с заплаха за живота в кома. Настанено е в детска противошокова зала. Предстоят диагностично-терапевтични мероприятия. Това споделиха от " Пирогов ", съобщи bTV.
Източник: darik.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР