Срещата от 18-ия кръг на Първа лига между ЦСКА и

...

От ЦСКА са уверени, че мачът с Етър ще бъде доигран днес

Срещата от 18-ия кръг на Първа лига сред ЦСКА и Етър Велико Търново ще може да се доиграе в днешния неделен ден, оповестиха източници от столичния клуб.

Двубоят на стадион " Българска войска " стартира още в събота, само че бе преустановен на почивката поради изобилния снеговалеж над София и бе отсрочен за през днешния ден.

Въпреки натрупалия сняг през нощта от " аления " клуб са уверени, че теренът ще бъде наведен в нужното положение, с цел да може да се изиграе и второто полувреме.

Припомняме ви, че след първото полувреме резултатът сред двата отбора е 0:0, като " виолетовите " са с човек по-малко от 12-ата минута на срещата поради изгонването на Георги Алекасандров.

Двубоят сред ЦСКА и Етър би трябвало да бъде обновен през днешния ден в 17:30 часа.