САЩ няма да приемат срещата на Г-7
Срещата на Г-7 няма да се организира в Съединени американски щати, заяви FOX News.
Страната е ротационен ръководител на групата. По проект срещата трябваше да се организира след три месеца.
Сега обаче тя ще е във формат на видео диалози. Промяната беше оповестена от Белия дом.
Страната е ротационен ръководител на групата. По проект срещата трябваше да се организира след три месеца.
Сега обаче тя ще е във формат на видео диалози. Промяната беше оповестена от Белия дом.
Източник: fakti.bg
КОМЕНТАРИ




