Срещата на Г-7 няма да се проведе в САЩ, съобщи

...
Срещата на Г-7 няма да се проведе в САЩ, съобщи
Коментари Харесай

САЩ няма да приемат срещата на Г-7

Срещата на Г-7 няма да се организира в Съединени американски щати, заяви FOX News.

Страната е ротационен ръководител на групата. По проект срещата трябваше да се организира след три месеца.

Сега обаче тя ще е във формат на видео диалози. Промяната беше оповестена от Белия дом.
Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР