Срещата между президента на БФC Георги Иванов, кмета на Стара

...
Срещата между президента на БФC Георги Иванов, кмета на Стара
Коментари Харесай

Кметът на Стара Загора даде важна информация след срещата с Георги Иванов за бъдещето на Берое

Срещата сред президента на БФC Георги Иванов, кмета на Стара Загора Живко Тодоров и митове на Берое, завърши. Тя бе инициирана с ясна цел - да се избави отнетият за момента лиценз на " зелените ".

" Току-що приключихме срещата с Президента на БФC - Георги Иванов, която беше извънредно градивна. Присъстваха и Теньо Минчев, Ивко Ганчев и Димитър Петров от ветераните. Запознахме се с финансовите отговорности, които Берое има да почисти, с цел да дава отговор на всички условия. Водят се към този момент диалози с последователи на тима от бизнеса, които ще оказват помощ това да се случи. Благодаря им! ", написа градоначалникът.

Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР