Кметът на Стара Загора даде важна информация след срещата с Георги Иванов за бъдещето на Берое
Срещата сред президента на БФC Георги Иванов, кмета на Стара Загора Живко Тодоров и митове на Берое, завърши. Тя бе инициирана с ясна цел - да се избави отнетият за момента лиценз на " зелените ".
" Току-що приключихме срещата с Президента на БФC - Георги Иванов, която беше извънредно градивна. Присъстваха и Теньо Минчев, Ивко Ганчев и Димитър Петров от ветераните. Запознахме се с финансовите отговорности, които Берое има да почисти, с цел да дава отговор на всички условия. Водят се към този момент диалози с последователи на тима от бизнеса, които ще оказват помощ това да се случи. Благодаря им! ", написа градоначалникът.
Източник: fakti.bg
КОМЕНТАРИ




