Игор Кесар пред Sportal.bg: Играхме много зле, имахме късмет накрая
Сръбският център на Миньор 2015 Игор Кесар показа след сложната домакинска победа над Берое, че пернишкият отбор е изиграл много слаб мач и шансът е оказал помощ на тима, с цел да завоюва.
Билетите за супершоуто с присъединяване на Везенков в " Арена София " се продават като топъл самун
" Според мен, играхме доста зле в този мач, съгласно мен имахме шанс най-после. Нищо не направихме както би трябвало, доста неприятно започнахме, неприятно изиграхме целия мач, просто нямам какво да кажа.
Лъчо Тошков доста ни липсваше.
Спечелете екип на Везенков в новата игра на Sportal.bg!
Ако играем по този начин, както в този мач, всеки мач ще е сложен. Ако против съществени тимове като Балкан, Рилски и Черно море не стартираме добре, в случай че допуснем да ни поведат с 15-20 точки, мачът е завършил ", сподели пред Sportal.bg Кесар, който бе най-хубавият състезател на терена в зала " Борис Гюдеров " довечера.
" Според мен, играхме доста зле в този мач, съгласно мен имахме шанс най-после. Нищо не направихме както би трябвало, доста неприятно започнахме, неприятно изиграхме целия мач, просто нямам какво да кажа.
Лъчо Тошков доста ни липсваше.
Ако играем по този начин, както в този мач, всеки мач ще е сложен. Ако против съществени тимове като Балкан, Рилски и Черно море не стартираме добре, в случай че допуснем да ни поведат с 15-20 точки, мачът е завършил ", сподели пред Sportal.bg Кесар, който бе най-хубавият състезател на терена в зала " Борис Гюдеров " довечера.
Източник: sportal.bg
КОМЕНТАРИ




