Сръбският президент Александър Вучич ще се срещне с държавния секретар

...
Сръбският президент Александър Вучич ще се срещне с държавния секретар
Коментари Харесай

Вучич се среща с Марко Рубио в САЩ

Сръбският президент Александър Вучич ще се срещне с държавния секретар на Съединени американски щати Марко Рубио в Ню Йорк . Това съобщи Българска телеграфна агенция, базирайки се на сръбската социална телевизия РТС.

Срещата е поискана от Марко Рубио. Тя ще се състои в Ню Йорк, където Вучич където ще взе участие в Общото заседание на Организация на обединените нации.

Сръбският водач изрази вяра, че е допустимо да се реши въпросът с американските мита . Той уточни, че ще се опитам да беседва и с министъра на финансите на Съединени американски щати Скот Бесънт.

Александър Вучич е на посещаване в Япония. Той изрази удовлетворение от диалозите, които сръбската делегация е провела както с японския император Нарухито, по този начин и с министър-председателя Шигеру Ишиба.
 Марко Рубио посети Израел на фона на засилени офанзиви в Газа
Марко Рубио посети Израел на фона на засилени офанзиви в Газа

Хуманитарната рецесия се задълбочава
Източник: news.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР