Справедливо ли Англия елиминира Колумбия и продължава напред на Световното

...

Контра Мондиал: Заслужено ли Англия продължи?

Справедливо ли Англия отстрани Колумбия и продължава напред на Световното състезание? В “Контра Мондиал” през днешния ден Васил Сумрачки, Красимир Гълъбов, Радослав Стойков и Даниел Любомиров дискутират грубата игра на колумбийците и неубедителните англичани, които позволиха изравнителен гол в последната минута.

Трябваше ли да има изгонени футболисти или пък повече от една дузпа за “Трите лъва”? Заслужени ли са усмивките на Гарет Саутгейт или просто шансът го покри, макар че има теории, че Англия напълно съзнателно “си е избрала” този поток на схемата.

Трябва ли шведите да бъдат хвалени за резултатите си, без значение от нелицеприятния жанр на игра? Как ще се развият четвъртфиналите и ще гледаме ли още дълго домакините от Русия?

Гледайте “Контра Мондиал” от 10 часа по време на Световното състезание! ss ВИЖТЕ ТУК ВИДЕО ОТ МОНДИАЛ 2018! Мондиал 2018 1/8 кръг, вторник 3 юли  Колумбия 4:5краен резулат  Англия