Спортният талант на „Еврофутбол Александра Георгиева спечели титлата при кадетките

...

Спортният талант на „Еврофутбол" Александра Георгиева първа по таекуондо в Сърбия

Спортният гений на „ Еврофутбол " Александра Георгиева завоюва купата при кадетките до 41 кг. на третия интернационален шампионат по таекуондо „ Астерикс къп " в гр. Ниш - Сърбия. По пътя към върха тя победи представителки на Гърция, Македония и Сърбия. На шампионата имаше над 900 участници.

Състезателката по лека атлетика Йова Петрова реализира резултат от 2,80 м в овчарския скок и завоюва сребърния орден на Националния шампионат за юноши и девойки до 18 години, който се организира на 26 май в София.

Същия ден Таня Звискова взе участие на Световната купа по спортна пукотевица в Мюнхен - Германия. В дисциплината 3х40 изстрела с малокалибрена пушка тя реализира 382 т. от позиция коляно, 394 т. от позиция лежащ и 374 т. от позиция прав или общо 1150 т., което й отреди 43-то място. В дисциплината 10 м с въздушна пушка - смесени тимове, с Антон Ризов се класираха на 49-о място с общ резултат 827,2 т.

„ Еврофутбол " желае още доста триумфи на своите спортни гении!

Източник: cross.bg