Спортист победи дублиращия отбор на ЦСКА 1948 с 1:0 в

...

Спортист Своге надви дубъла на ЦСКА 1948 в контрола

Спортист победи дублиращия тим на ЦСКА 1948 с 1:0 в контрола, която се игра в София. Новото попълнения Калоян Йосифов означи единственото попадение, откакто се разписа в 76-ата минута, когато получи топката в наказателното поле и невъзмутимо я мушна в мрежата.

Първото полувреме бе равностойно. В 4-ата минута футболистите на ЦСКА 1948 можеха да отбележат гол, само че някогашният състезател на Спортист Ариф Ферадов изпусна добра обстановка.

В 13-ата минута Семерджиев шутира от отдалеченост, само че изпрати топката в навън.

3 минути по-късно футболистите на Георги Чиликов направиха бърза контраофанзива, Калоян Стефанов получи топката и центрира към Йоан Маринов, който изпрати топката в навън.

В 21-ата минута Спортист направи още една добра офанзива, само че Маринов още веднъж изпрати в навън.

Малко по-късно Светослав Диков пропусна добра опция за ЦСКА 1948.

До края на полувремето и двата тима направиха любопитни офанзиви, само че не съумяха да осъществят.

Столичани пропуснаха добра опция в 52-ата минута, когато Диков стреля два пъти и двата пъти Ивайло Василев мазета топката.

В 66-ата минута футболистите на Спортист сътвориха добра голова опция, само че след удара топката мина около гредата.

Футболистите на ЦСКА 1948 уцелиха гредата в 72-ата минута Стелиан Добрев извърши директен свободен удар и топката се удари в десния дирек на вратата на Ивайло Василев.

Спортист поведе в 76-ата минута. Новото попълнение Калоян Йосифов получи топката в наказателното поле и с невъзмутим удар я изпрати около вратаря.

СПОРТИСТ – ЦСКА 1948 II 1:0

1:0 Калоян Йосифов 76

Съставите на двата тима:

СПОРТИСТ: Иван Гошев (46 – Ивайло Василев), Мартин Сандов (58 – Богомил Богомилов), Павлин Чиликов (58 – Кристиян Тасков), Георги Маджаров (46 – Владимир Сиромахов), Владимир Семерджиев (63 – Калоян Йосифов), Тихомир Димитров, Александър Бастунов, Йоан Маринов (46 – Иван Митрев), Калоян Стефанов (46 – Тони Иванов), Радослав Живков (58 – Иван Аврамов), Мартин Кръстев (58 – Лукас Мартинс)

ЦСКА 1948 II: Нисторов, Кристофър Ачемпонг, Теодор Иванов, Барбоса, Ахмед Адемов, Иво Иванов, Айвън Ангелов, Илия Русинов, Ариф Ферадов, Преслав Антонов, Светослав Диков (Денчев, Фуртадо, Добрев, Стрински, Грозданов, Атанасов, Василев, Цанев, Божилов, Енрике)