Спортист (Генерал Тошево) взе 2:0 у дома срещу Доростол (Силистра)

...

Спортист излъга Доростол

Спортист (Генерал Тошево) взе 2:0 вкъщи против Доростол (Силистра) в среща от 14-ия кръг на Североизточната Трета лига. Гостите започнаха по-добре и преобладаваха в началния четвърт час. Постепенно домакините изравниха играта и даже откриха резултата. Това се случи в 29-ата минута, когато Георги Божков центрира и Диян Иванов осъществя с глава. Силистренци реагираха, само че резултата остана неизменен. Те натискаха и през второто полувреме. Пропиляха няколко благоприятни условия за равнене. Уцелиха и гредата. Всичко завърши четвърт час преди края, когато Светослав Вълев опита центриране, само че топката се укроти в мрежата зад Калин Дянков – 2:0.
 Спортист (ГТ): Да тръгнем с победа Спортист (ГТ): Да тръгнем с победа