Превзеха ли глобалистите върховете на Брюксел и трябва ли да се върне левът - чуйте мнението на този музикант
Според него България би трябвало да бъде свободна и самостоятелна страна и да не членува в Европейски Съюз или НАТО
В днешния епизод на развлекателната графа на Флагман.бг „ “ ви представяме гледната точка на човек на изкуството, който показва персоналното си мнение по отношение на Европейския съюз и наличието на България в него. Темата визира въпроси, които не престават да провокират публичен интерес - ролята на страната ни в интернационалните съюзи, икономическата самостоятелност и стратегическата посока на развиване на страната.
Той показва позиция, че съюзът още от основаването си до този миг няма нищо общо с демокрацията, като добавя, че в началото е бил построен като обединяване за свободно придвижване на хора и артикули. По негови думи, в идващ стадий развиването му е било повлияно от глобалистки процеси, които съгласно него са довели до основни политически и стопански промени.
В изявлението си той твърди още, че тези процеси са довели до това глобалистите да завладяват върховете на Брюксел, което съгласно неговото мнение е повлякло след себе си и феномени, които той дефинира като фашизъм. Тази позиция отразява неговото персонално усещане за посоката, в която се развиват европейските институции, както и за въздействието им върху националните страни, в това число България.
В стопански аспект той се афишира срещу еврото като валута и показва мнение, че страната е трябвало да остане с българския лев. В същото време той смята, че е допустимо да се извърши реформиране в границите на Европейски Съюз, тъй че той да действа по-ефективно и в полза на обособените страни членки.
Като умозаключение той декларира, че България би трябвало да бъде свободна и самостоятелна страна и да отстоява позициите си на Балканския полуостров. Подчертава смисъла на националния суверенитет и нуждата страната да има ясна, поредна и дълготрайна визия за своето развиване както на районно, по този начин и на интернационално равнище.
Днешният епизод на „ “ се състои единствено от един събеседник точно за да се даде опция на аудиторията да оцени казаното и да образува лично мнение. Чрез представянето на сходни гледни точки се търси провокиране на публичен спор - дали одобрявате всичко казано във видеото, или смятате, че нещата не стоят по този начин и това не е верният метод. Оставяме преценката на вас.
Повече вижте във видеото.
В днешния епизод на развлекателната графа на Флагман.бг „ “ ви представяме гледната точка на човек на изкуството, който показва персоналното си мнение по отношение на Европейския съюз и наличието на България в него. Темата визира въпроси, които не престават да провокират публичен интерес - ролята на страната ни в интернационалните съюзи, икономическата самостоятелност и стратегическата посока на развиване на страната.
Той показва позиция, че съюзът още от основаването си до този миг няма нищо общо с демокрацията, като добавя, че в началото е бил построен като обединяване за свободно придвижване на хора и артикули. По негови думи, в идващ стадий развиването му е било повлияно от глобалистки процеси, които съгласно него са довели до основни политически и стопански промени.
В изявлението си той твърди още, че тези процеси са довели до това глобалистите да завладяват върховете на Брюксел, което съгласно неговото мнение е повлякло след себе си и феномени, които той дефинира като фашизъм. Тази позиция отразява неговото персонално усещане за посоката, в която се развиват европейските институции, както и за въздействието им върху националните страни, в това число България.
В стопански аспект той се афишира срещу еврото като валута и показва мнение, че страната е трябвало да остане с българския лев. В същото време той смята, че е допустимо да се извърши реформиране в границите на Европейски Съюз, тъй че той да действа по-ефективно и в полза на обособените страни членки.
Като умозаключение той декларира, че България би трябвало да бъде свободна и самостоятелна страна и да отстоява позициите си на Балканския полуостров. Подчертава смисъла на националния суверенитет и нуждата страната да има ясна, поредна и дълготрайна визия за своето развиване както на районно, по този начин и на интернационално равнище.
Днешният епизод на „ “ се състои единствено от един събеседник точно за да се даде опция на аудиторията да оцени казаното и да образува лично мнение. Чрез представянето на сходни гледни точки се търси провокиране на публичен спор - дали одобрявате всичко казано във видеото, или смятате, че нещата не стоят по този начин и това не е верният метод. Оставяме преценката на вас.
Повече вижте във видеото.
Източник: flagman.bg
КОМЕНТАРИ




